Teamindelingen 2018-2019

MAASSLUIS – Aanstaande maandag gaan de trainingen beginnen. Het trainingsschema staat al een tijd online en hier onder kunt u de bijbehorende (voorlopige) teamindelingen vinden. Heeft u vragen of opmerkingen over deze indelingen neemt u dan contact op met de Technische Commissie ([email protected]).

Voorlopige teamindeling seizoen 2018-2019
Naam Team Bankspeler in
Team U8 Trainer: Anouk
1 Lisa U8
2 Noud U8
3 Berkhan U8
4 Robin U8
5 Ilse U8
Team U10 Trainer/Coach: Richard (tijdelijk)
1 Just U10
2 Thijn U10
3 Jasmijn U10
4 Walt U10
5 Jens v U10
6 Julian U10
7 Lars o U10
8 Sama U10
9 Isa U10
10 Amara U10
11 Leyla U10 Trainend lid
13 Floor U10 Trainend lid
14 Feline U10 Trainend lid
Team U12 Trainer/Coach: Richard
1 Efdal U12 U12
2 Sjors U12 U12
3 Colin U12 U12
4 Saleem U12 U12
5 Timo U12 U12
6 Noah U12 U12
7 Quinn U12 U12
8 Jens vd v U12 U12
9 Rafael U12 U12
10 Evan U12 U12
Team U14-1 Trainer/Coach: Victor
1 Lars w U14-1
2 Emre U14-1
3 Rik U14-1
4 Jarno U14-1
5 Tim U14-1
6 Wouter H U14-1 U14-2
7 Thys U14-1 U14-2
8 Jack U14-1 U14-2
9 Harm U14-1 U14-2
Team U14-2 Trainer/Coach: Hans vd v
1 Sanna U14-2
2 Zoë U14-2
3 Yaniek U14-2
4 Hamya U14-2
5 Benjamin U14-2
6 Kerem U14-2
7 Damien U14-2
8 Harm U14-1 U14-2
9 Wouter H U14-1 U14-2
10 Thys U14-1 U14-2
11 Jack U14-1 U14-2
Team U16-1 Trainer/Coach: Marco
1 Wouter B u16-1
2 Frank U16-1
3 Joshua U16-1
4 Finn G. U16-1
5 Gene U16-1
6 Mike U16-1
7 Pim U16-1
8 Pepijn U16-1
9 Dagmar U16-2 U16-1
10 Roy U16-2 U16-1
11 Merel U16-2 U16-1
12 Merih U16-2 U16-1
Team U16-2 Trainer/Coach: Stefan S
1 Merih U16-2 U16-1
2 Dagmar U16-2 U16-1
3 Yamel U16-2
4 Roy U16-2 U16-1
5 Bryce U16-2
6 Merel U16-2 U16-1
7 Finn S. U16-2
8 Bram U16-2
9 Sidney U16-2
Team U22 Trainer/Coach: Jeroen & Marco
1 Koen U22
2 Thomas U22
3 Beau U22
4 Remco U22
5 Chaquille U22
6 Matthew U22
7 Jeroen P U22
8 Sebastiaan U22
9 Erdem U22
10 Frenk U22
11 Luuk U22
12 Yorel U22
13 Thomas U22 Trainend Lid
14 Bas U22
Team H1 Trainer/Coach: Richard
1 Richard H1
2 Stefan K H1
3 Jeroen D H1
4  Laurens H1
5 Kevin H1
6 Harry H1
7  Floris H1
8 Wouter B H1
9 Ingo H1
Team H2 trainend teamverantwoordelijke: Guido
1 Guido H2 Trainend Lid
2 Kees H2 Trainend Lid
3 Hans v H2 Trainend Lid
2 Alex H2 Trainend Lid
3 Jorrit H2 Trainend Lid
4 Roeland H2 Trainend Lid
5 Tim H2 Trainend Lid
6 Ton H2 Trainend Lid
Team D1 Trainer/Coach: Kees
1 Kirsten D1
2 Fleur D1
3 Jolien D1
4 Roos D1
5 Willeke D1
6 Anouk D1
7 Renate D1
8 Suzanne D1
9 Marion D1
Team DX teamverantwoordelijke: Laura
1 Esther DX
2 Tanya DX
3 Annemarie DX
4 Renate DX
5 Andrea DX
6 Mariska DX
7 Paula DX
8 Sascha DX
9 Laura DX
Team HX trainend teamverantwoordelijke: Klaas
1 Yuri HX
2 Ton S HX
3 Han HX
4 Arnjo HX
5 Peter HX
6 Hans Q HX
7 Michael S HX
8 Michael Z HX
9 Klaas HX
10 Jan HX
11 Hans D HX
12 Martin HX
13 Johan HX

Comments are closed.