Wedstrijdschema

Vrijdag 22 november    
Uitwedstrijd    
21.00 uur Silvertown Lions – U22 de Meent, Schoonhoven
Zaterdag 23 november  
Uitwedstrijden    
14.15 uur Rebound – U10 De Schenkel, ‘S Gravendeel
16.00 uur River Trotters- Heren de Wielewaal, Hardinxveld Giessendam
Thuiswedstrijden    
10.15 uur U12 – Squirrels Haydnlaan
Spelleiders: Wouter B  
  Bas  
Jury Jack  
  Timo  
17.00 uur U16-2 – Rebound Wethouder Smithal
scheidsrechters Bram zaaldienst:Suzanne
  Sydney  
Jury Sjors  
  Evan  
  Hamya  
19.00 uur U18 – Rowic  
scheidsrechters Erdem  
  Thomas  
Jury Merel  
  Sanna  
  Zoe  
19.00 uur U14-2 – Voorne  
scheidsrechters Yorell  
  Jeroen P  
Jury Sam (u16-2)  
  Yaniek  
Zondag 24 november    
Uitwedstrijd    
12.15 uur US – Dames Amstelcampushal Amsterdam
12.30 uur Almonte – U16-1 de Eckart, Weegschaalstraat 1 Eindhoven
     
Vrijdag 29 november    
20.00 uur Westland Stars – Heren Westlandhal 
Vrijdag 6 december
Uitwedstrijd
19.00 uur Helmink H. – U18 Sophiahal, Hendrik Ido Ambacht
Zaterdag 7 december
uitwedstrijden
9.00 uur  Divine – U12 Oostervant,Rotterdam
12.15 uur BOB – U14-2 Carla de Liefdehal, Oud Beijerland
15.30 uur New Stars – U16-1 de Waterlelie, Nieuwegein 
18.15 uur Squirrels – U14-1 Oostmeer, Berkel en Rodenrijs
Thuiswedstrijden
10.15 uur U10 – Westland Stars
Spelleiders: Bas

Mike
Jury Harm

Thijs
16.45 uur U22 – Goba Zaaldienst: Fleur
scheidsrechters Marion

Roxy
Jury Roos

Fleur
18.45 uur Dames – Cangeroes
scheidsrechters Bond

Bond
Jury Wouter

Elko

Harry
21.00 uur Heren – MSV Zaaldienst: Guido
scheidsrechters Bond

Bond
Jury Renate

Kirsten

Sebastiaan
Zaterdag 14 december
uitwedstrijden
10.30 uur Jump 80 – U22 de Fazant, Hellevoetsluis
15.15 uur Lokomotief – Dames van Zweedenhal, Rijswijk
21.00 uur Jump Ijsselstein – Heren Het Heem, Ijsselstein
Thuiswedstrijden
10.15 uur U12 – Zoebas
Spelleiders: Gene

Wouter B
Jury Damien

Kerem
15.00 uur U14-2 – Waterdragers  Zaaldienst:Yorell
scheidsrechters Dieljumee

Jeroen P
Jury Pim

Pepijn

Roy
17.00 uur U16-1 – Crackerjacks
scheidsrechters Chaquille

Matthew
Jury Sjors

Saleem

Rafael
19.00 uur U16-2 – FFF Zaaldienst:Frenk
scheidsrechters Thomas

Beau
Jury Emre 

Jarno
19.00 uur U18 – BOB
scheidsrechters Erdem

Sebastiaan
Jury Lars

Tim