Nieuws

Voorlopige teamindelingen 2022-2023

Per abuis stond in het bericht twee keer de link naar de teamindelingen. Het trainingsschema kunt u hier vinden.

Team U8 Trainer: Anouk Kraaijeveld
ThomasU8
OwenU8
JensU8
ArminU8
Team U10 Trainer/Coach: Joey Deegeling
StijnU10
RoanU10
ElinU10
NaomiU10
BatoelU10
SverreU10
AyushU10
MaxU10
LunaU10
EminU10
NoutU10
Team U12-1 Trainer/Coach: Kees Brugman & Jolien van Baalen
JakeU12-1
AlecU12-1
LisaU12-1
Robin vd VU12-1
SaarU12-1
ArminU12-1
LizU12-1
TomU12-1
Team U12-2 Trainer/Coach: Ruben Kraaijeveld & Laura vd Voort
MaceU12-2
JustinU12-2
JesseU12-2
AimeeU12-2
Robin EU12-2
TaviU12-2
AyoubU12-2
Joek U12-2
NathanU12-2
Team U14-1 Trainer/Coach: Hans van der Voort
Lars OU14-1
TristanU14-1
WaltU14-1
JulianU14-1
DavidU14-1
RailysonU14-1
DinandU14-1
Team U14-2 Trainer/Coach: Bram Heijboer & Mike Boelaars
Jens VU14-2
Arya U14-2
JustU14-2
Kilian U14-2
Lesley U14-2
Ruben FU14-2
MaikU14-2
Julian le BU14-2
Team Meiden U14 Trainer/Coach: Jeroen vd Ende
FelineMU14
AmaraMU14
JasmijnMU14
DirkjeMU14
InèsMU14
Jaimy MU14
Jacy MU14
FloorMU14
BeauMU14
IsaMU14
Team U16-1 Trainer/Coach: Richard Otto
EfdalU16-1
SaleemU16-1
ShurancyU16-1
QuinnU16-1
Jens vd VU16-1
MikaU16-1
AlexU16-1
ThijnU16-1
Team U16-2 Trainer/Coach: Vacant
FranciscoU16-2
BilalU16-2
RafaelU16-2
NoahU16-2
KeremU16-2
HamzaU16-2
Team U18: Marco Hoogendoorn & Dany
DamienU18
Wouter HU18
ThysU18
KeremU18
BenjaminU18
TimoU18
Lars WU18
JarnoU18
TimU18
EmreU18
Team U22: Trainer/Coach Guido Slootweg
GeneU22
PepijnU22
Julian VU22
DagmarU22
Wouter BU22
JoshuaU22
RoyU22
BramU22
MikeU22
SigmaroU22
3×3 trainend
Remco
Jeroen P
Sebastiaan
Erdem
Kevin K
Team H1 Trainer/Coach: Richard Otto
RichardH1
Stefan KH1
LaurensH1
Wouter BH1
GuidoH1
Marcel VH1
IngoH1
JordyH1
RubenH1
DanyH1
Trainende leden met H1 mee
Ton
Ruud
Mats
Jeroen D
Floris
Team H2: zelf
GlennH2
JaimyH2
Tim vd MH2
ColinH2
Frank de GH2
LewisH2
LeonH2
Team D1 Trainer/Coach: zelf
Jolien
Anouk
Suzanne
Marion
Joyce
Team DX teamverantwoordelijke: Laura
Annemarie
Andrea
Annemieke
Paula
Laura
Renate
Monique
Team HX trainend teamverantwoordelijke: Klaas
Ton S
Han
Arnjo
Michael S
Michael Z
Klaas
Jan
Hans D
Hans v H
Marcel W
Johan
Ralph
Stephen
Westland Stars
Azra
Sanna