Wedstrijdschema

Zaterdag 15 september
Lid van dienst Smithal Koen
17.15 uur
U14-1 -River Trotters
Scheidsrechters Marion
Roos
Jury Kirsten
Willeke
Fleur
19.15 uur
Dames – Lokomotief
scheidsrechters Bond
Bond
Jury Sebastiaan
Jeroen P
Frenk
uitwedstrijden zaterdag 15 september
9.30 uur Voorne – U14_2
13.45 uur Cobra Nova-U10
14.00 uur Cady-U16_2
15.00 uur RZ-Heren
19.00 uur Roba – U16_1
Zondag 16 september
15.30 uur Springfield – U22
Zaterdag 22 september
10 uur (haydnlaan)
u10-Squirrels
Spelleiders Bram
Wouter B. (U16)
jury Merel
Sanna
11.45 uur (haydnlaan)
u12-Voorne
Spelleiders Pepijn
Bas
Jury Gene
Merih
Lid van dienst Smithal Erdem
16.15 uur
u14_2- FFF U16_2- Rebound
scheidsrechters Remco scheidsrechters Beau
Yorel Koen
Jury Luuk Jury Thomas B
Frank Pim
Joshua
18.15 uur
U 22 – Binnenland U16-1 FFF
scheidsrechters Bond scheidsrechters Poul
Bond Kevin
Jury Sidney Jury Bryce
Harry Yamel
Laurens
20.30 uur
Heren- Cady
scheidsrechters Bond
Bond
Jury Chaquille
Matthew
Frenk
Uitwedstrijden 22 sept
10.30 uur BOB – U14_1
20.15 uur Cobra Nova – Dames
Zaterdag 29 september
10.30 uur (haydnlaan)
u12-Jump
Spelleiders Mike
Finn G
Jury Rik
Jarno
Lid van dienst Smithal Jolien
17.15 uur
u14_1 – Helmink Heroes
Scheidsrechters Marion
Kelly
Jury Dagmar
Roy
19.15 uur
Dames – US U16_1 – Squirrels
Scheidsrechters Bond scheidsrechters Poul
Bond Floris
Jury Ingo jury Lars
Wouter vd B (H1) Emre
Laurens Tim
21.00 uur
Heren – MSV
Scheidsrechters Bond
Bond
Jury Kirsten
Willeke
Roos
uitwedstrijden 29 sept
9.00 uur Klipper Stars  – U14_2
16.30 uur DAS – U22
Zaterdag 6 Oktober
Lid van dienst Smithal Koen
19.00 uur
U22 – Springfield
Scheidsrechters Bond
Bond
Jury Willeke
Roos
Kirsten
21.00 uur
Dames – Cangeroes
Scheidsrechters Bond
Bond
Jury Erdem
Sebastiaan
Chaquille
Uitwedstrijden zaterdag 6 oktober
.. .. uur Helmink Heroes – U16_1
9.30 uur Divine – U10
11.00 uur Hurricanes – U16_2
12.30 uur Krimpen – U12
15.45 uur Dunkinn – U14_2
20.00 uur Hurricanes – Heren
Zondag 7 oktober
14.30 uur Roba – U14_1
Zaterdag 13 oktober
10.00 uur (haydnlaan)
U10 – Waterdragers
Spelleiders Beau
Thomas
Jury Hamya
Benjamin
11.45 uur (haydnlaan)
U12 – Binnenland
Spelleiders Bram
Jeroen P
Jury Kerem
Yaniek
Lid van dienst Smithal Stefan
17.15 uur
U16_1 – Divine U14_2 – Waterdragers
scheidsrechters Kevin Scheidsrechters Floris
Poul Harry
Jury Sydney Jury Finn S
Lars Bryce
Emre
19.15 uur U14_1 -Hurricanes U16_2 – jump 80
Scheidsrechters Luuk Scheidsrechters Yorel
Bas Matthew
Jury Wouter B. Jury Frank K
Sanna Pepijn
Zoe Pim
Uitwedstrijden
Vrijdag 12 oktober
20.45 uur Grasshoppers – Dames
 Zaterdag 13 oktober
15.00 uur Jumpers – U22